O nás 

Značka ATP Nutrition je prémiovou řadou výrobků renomovaného, ryze českého výrobce doplňků stravy a potravin určených pro zvláštní výživu, která má uplatnění jak na domácím, tak i na zahraničním trhu. Produkty jsou cíleny především na silové sportovce a atlety. Nicméně mnohé z produktů jsou oblíbené u ostatních sportovců, ale i u lidí vyznávajících zdravou výživu a aktivní životní styl.
Více než třiadvacetiletá tradice značky ATP Nutrition je založena na originálních a do detailu propracovaných tradičních recepturách. Po celou dobu existence této zavedené prémiové značky je hlavní důraz kladen především na kvalitu produktu podpořenou výběrem těch nejlepších surovin od prověřených domácích i světových dodavatelů.
Společnost MEGA PRO NUTRITION s.r.o. během svého působení na trhu rozvinula jednotlivé produkty pod třemi značkami. Mezi největší patří již výše zmíněná značka ATP Nutrition a další dvě, kterými jsou Mega Pro Nutrition a Optimal Metabolic. Přičemž se všechny tři řadí mezi české výrobky speciální výživy, potravin a doplňků stravy.
Svým zákazníkům firma nabízí široké spektrum typů produktů vyráběných systémem, kdy je zákazníkovi poskytnuta výrobní kapacita včetně lidských zdrojů a produkt se pro něj vyrábí „na klíč“. Vznikají tak originální skupiny produktů, které se na trh dostávají pod vlastní značkou objednatele, avšak výrobcem je společnost, která splňuje veškeré přísné požadavky kladené na tento druh výroby. Samozřejmostí je přísné dodržování principů Analýzy nebezpečí a kontroly kritických bodů. Společnost disponuje mezinárodní certifikací  HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points.
Neustále se modernizuje především technologie a rozsah výroby. Receptury produktů jsou vyvíjeny dle aktuálních světových trendů v daném segmentu trhu. Nezanedbatelnou aktivitou firmy je také výběr vhodných obalových materiálů a forem. Dle přání zákazníka zajišťujeme vývoj a vzorkování nových originálních receptur, dodávku kompletního sortimentu kvalitních surovin od renomovaných dodavatelů, vlastní výrobu jednotlivých produktů, adjustaci a balení všech typů výrobků.
Firemní specialisté spolupracují s předními odborníky na sportovní výživu, sportovními lékaři i trenéry a výborné výsledky jejich práce jsou každodenně potvrzovány spokojeností našich zákazníků.

Nasledujte nás na Facebooku